Elk Restaurant in Nederland
Restaurant | Drenthe | Aalden | t Hoes van Hol-An
 

Home || Restaurant Toevoegen || Culinaire Recensies


Trefwoord(en):

Web Rest.nl


Alle Restaurants in de provincie Utrecht Alle Restaurants in de provincie Flevoland Alle Restaurants in de provincie Friesland Alle Restaurants in de provincie Groningen Alle Restaurants in de provincie Drenthe Alle Restaurants in de provincie Overijssel Alle Restaurants in de provincie Gelderland Alle Restaurants in de provincie Limburg Alle Restaurants in de provincie Brabant Alle Restaurants in de provincie Zeeland Alle Restaurants in de rest van Zuid-Holland Alle Restaurants in de rest van Noord-Holland

Restaurateur

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Login_vergeten?

Brasserie ONE

Laatste 5 updates

  Prima Bella, Callantsoog

  Restaurant "Brasserie de Brink", Oudemirdum

  't Pannekoekhuis Ugchelen. B.V., Ugchelen

  www.party-planners.nl, all in themafeesten 2012 vanaf 4 pers, Klaveet Achterveld., Achterveld

  Restaurant | Bar Dijk9, Eindhoven


The Strip at your fingertip
t Hoes van Hol-An, Aalden
17e eeuwse Pannenkoekboerderij
In zo’n Oud-Saksische stijl gebouwde boerderij als die van ’t Hoes van Hol-An smaakt de echte Drentse pannenkoek veel lekkerder dan thuis aan de keukentafel. De boerderij bestaat al sinds 1668 en heeft in de eeuwen alleen maar aan charme gewonnen. Sinds 1965 bevolken niet langer de koeien de stallen, maar wordt ’t Hoes van Hol-an vereenzelvigd met een uitgelezen stek voor een goede kop koffie, een uitsmijter, kopje soep of een heerlijke pannenkoek. Niet alleen de brede keuze uit de verschillende soorten pannenkoeken hebben ’t Hoes tot een geliefd onderkomen bij kinderen gemaakt. Het zijn ook de mogelijkheden om te spelen op het erf. En ook aan de ouders is gedacht: bij mooi weer behoort het buiten zitten en eten in de prachtige landelijke tuin tot de mogelijkheden.


Adres:
Oud Aalden 11
7854RW Aalden
Drenthe
Tel.: 0591 371268


 

Foto album  [1]
E-mail
Bezoek Website
Mail een vriend of kennis
Route / Kaart



(7 nominaties)


Foto album



Recensie voor:     t Hoes van Hol-An
Uw naam: *  
Uw e-mail:     
Recensie: *  
 Spelregels           leestekens over          
1) Recensie door Annelies 09-01-2006
Dat ik nu pas een recensie plaats is ook eigenlijk omdat ik bot ving. Het restaurant was niet open in de Kerstvakantie! En wij kwamen nu juist terug vanwege de goede ervaringen eerder in oktober. Die eravringen blijven natuurlijk wel staan. Prachtige boerderij met een heerlijk oud sfeertje. Lekkere pannenkoeken. Hopelijk hebben we de volgende keer meer succes. We komen zeker terug!









Populaire Restaurants

   't Oale Bakkershoes Hertme (55122 Hits sinds 21-04-2005)

  Grand-Café Hoofdstuk II Rotterdam (43758 Hits sinds 02-01-2001)

  Wok in Vuur en Vlam Almelo Almelo (41471 Hits sinds 13-08-2007)

  Matsuki Sushi & Noodles Den Haag (36111 Hits sinds 02-01-2001)

  in den Boekenkast Capelle A/D Ijssel (35213 Hits sinds 02-01-2001)



Elk Restaurant in Nederland
Rest.nl || || © 1998-2012 || Help