Elk Restaurant in Nederland
Restaurant | Zuid-Holland | Europees | Baloe Beer
 

Home || Restaurant Toevoegen || Culinaire Recensies


Trefwoord(en):

Web Rest.nl


Alle Restaurants in de provincie Utrecht Alle Restaurants in de provincie Flevoland Alle Restaurants in de provincie Friesland Alle Restaurants in de provincie Groningen Alle Restaurants in de provincie Drenthe Alle Restaurants in de provincie Overijssel Alle Restaurants in de provincie Gelderland Alle Restaurants in de provincie Limburg Alle Restaurants in de provincie Brabant Alle Restaurants in de provincie Zeeland Alle Restaurants in de rest van Zuid-Holland Alle Restaurants in de rest van Noord-Holland

Restaurateur

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Login_vergeten?

Herberg De Gouden Leeuw

Laatste 5 updates

  Miles Food & Drinks, Delft

  Restaurant "Brasserie de Brink", Oudemirdum

  Prima Bella, Callantsoog

  't Pannekoekhuis Ugchelen. B.V., Ugchelen

  www.party-planners.nl, all in themafeesten 2012 vanaf 4 pers, Klaveet Achterveld., Achterveld


The Strip at your fingertip
Baloe Beer, Dordrecht
Eetcafe
Baloe is een gezellig beer die bere-lekkere maaltijden serveert.

Op maandag t/m zaterdag vanaf 11.00 uur serveert Baloe een heerlijk ontbijtje en vanaf 12.00 uur kan er ook van de grote kaart besteld worden.

Baloe ligt aan het enige echte horecaplein van Dordrecht; het Scheffersplein! Uw auto kunt u het beste parkeren in de parkeergarage aan de Visstraat. Daarvandaan is het een klein stukje lopen naar het Scheffersplein, u vind Baloe recht tegenover de V&D.

Openingstijden: maandag t/m zaterdag geopend vanaf 11.00 uur, op koopzondagen (de laatste zondag van de maand) vanaf 12.00 uur en op de overige zondagen vanaf 16.00 uur.


Adres:
Wijnstraat 241
Dordrecht
Zuid-Holland
Tel.: 078-6399988


 

Foto album  [0]
E-mail
Bezoek Website
Mail een vriend of kennis
Route / Kaart



(9 nominaties)





Recensie voor:     Baloe Beer
Uw naam: *  
Uw e-mail:     
Recensie: *  
 Spelregels           leestekens over          
1) Recensie door Peter 03-01-2010
Vroeger waren de spareribs heerlijk,kwam er heel vaak,ze hebben nu andere,volgens de serveerster vonden de meeste mensen deze lekkerder.Bah nooit meer!Heb er nu al meer mensen over gesproken die hetzelfde vonden.
Bedienig was wel weer perfect.









Populaire Restaurants

   't Oale Bakkershoes Hertme (55214 Hits sinds 21-04-2005)

  Grand-Café Hoofdstuk II Rotterdam (43797 Hits sinds 02-01-2001)

  Wok in Vuur en Vlam Almelo Almelo (41524 Hits sinds 13-08-2007)

  Matsuki Sushi & Noodles Den Haag (36154 Hits sinds 02-01-2001)

  in den Boekenkast Capelle A/D Ijssel (35252 Hits sinds 02-01-2001)



Elk Restaurant in Nederland
Rest.nl || || © 1998-2012 || Help