
|
|
1) Recensie door baudi 07-06-2009
|
zaterdag, 6 juni met zijn 4tjes heerlijk gegeten. En genoten van 2 flessen heerlijke wijn. Jammer dat - in tegenstelling tot eerdere reacties- geen kan kraanwater kon worden geserveerd. Maar zelfs €3,50 (!) moest worden betaald voor een half flesje chaudfontaine. Wat is er mis met gratis water ????
|
|
2) Recensie door Karel Boers 13-05-2009
|
Op dinsdagavond 12 mei met 3 personen heerlijk gegeten. Alle drie wat anders: de een maandmenu met vlees en de ander een maandmenu met vis. Beiden uitstekend, al een vol gevoel na een uitstekend voorgerecht. De derde een grote uitstekende garnalencocktail en een verrukkelijke gambaschotel. Net als in de Gouden Pollepel stellen wij "plat" water gratis zeer op prijs. Prijs zeer redelijk, komen zeker terug.
|
|
3) Recensie door P.van Duijn 05-04-2009
|
Eind maart goed gegeten voor een meer dan redelijke prijs. Uitstekende bediening. Hier kom je graag nog eens terug!
|
|
4) Recensie door S.Verzijl 26-03-2009
|
We hebben lekker gegeten en het was gezellig vol. Prijs/kwaliteit verhouding was dik in orde. De bediening (een jongeman) was gastvrij en heel attent. Een adres waar men nog niet moeilijk doet over een kan gratis water en stokbrood, wat door ons als zeer positief werd ervaren. Kortom; een adres om terug te komen!
|
|
5) Recensie door i.struijk 05-03-2009
|
Een leuk adres, waar men voor een leuk bedrag een fijne maaltijd krijgt. Ik ben het niet eens met de reactie van L.D.Keus, wij waren er vorige week vrijdag, het was druk, maar van lawaaiig hebben wij geen last gehad, Als deze gast hoge culinaire verwachtingen zoek, ga dan naar een"duur"restaurant.
|
| volgende recensies »
|
|