Elk Restaurant in Nederland
Restaurant | Gelderland | Emst | Rest. Partycentrum Schaveren
 

Home || Restaurant Toevoegen || Culinaire Recensies


Trefwoord(en):

Web Rest.nl


Alle Restaurants in de provincie Utrecht Alle Restaurants in de provincie Flevoland Alle Restaurants in de provincie Friesland Alle Restaurants in de provincie Groningen Alle Restaurants in de provincie Drenthe Alle Restaurants in de provincie Overijssel Alle Restaurants in de provincie Gelderland Alle Restaurants in de provincie Limburg Alle Restaurants in de provincie Brabant Alle Restaurants in de provincie Zeeland Alle Restaurants in de rest van Zuid-Holland Alle Restaurants in de rest van Noord-Holland

Restaurateur

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Login_vergeten?

Lemonia

Laatste 5 updates

  Miles Food & Drinks, Delft

  Restaurant "Brasserie de Brink", Oudemirdum

  Prima Bella, Callantsoog

  't Pannekoekhuis Ugchelen. B.V., Ugchelen

  www.party-planners.nl, all in themafeesten 2012 vanaf 4 pers, Klaveet Achterveld., Achterveld


The Strip at your fingertip
Rest. Partycentrum Schaveren, Emst


Adres:
Oranjeweg 72
8166JC Emst
Gelderland
Tel.: 0578 661212


 

Foto album  [0]
No email
Geen website
Mail een vriend of kennis
Route / Kaart



(5 nominaties)





Recensie voor:     Rest. Partycentrum Schaveren
Uw naam: *  
Uw e-mail:     
Recensie: *  
 Spelregels           leestekens over          
1) Recensie door Jan 05-04-2010
03-04-2010 de dag voor een familie reunie , leuk restaurant en alles ziet er keurig uit.Eerst kale koffie(Iets vergeten?)Dan heldere groente soep,echt helder! ze hadden de groente er niet ingedaan,maar ik zag wel iets drijven,helaas waren het geen gehaktballetjes.Het warm/koud buffet was op een schemerige plaats neergezet en dus kon je slecht zien wat er op de schalen lag.
Verschillende soorten lekkere ham en 4 soorten salades die je op de gok mee nam,je kon niet zien wat het was.Het warme gedeelte:4 soorten vlees,jammer dat het niet gebraden was maar gaar gestoomd.(ik miste in het hele buffet vis)
Ook bij het dessert buffet was het een gok of je ijs of iets anders meenam,kortom een afknapper. Je kon goed proeven dat er niet meer de eigenaar van vroeger was, toen was het wel goed.
We hebben de hoofd prijs betaald maar de poedel prijs gekregen.Conclusie:de prijs/kwaliteit was slecht,de bediening vriendelijk.

2) Recensie door Petra 19-02-2005
Inmiddels zo'n acht jaar geleden reden we langs het restaurant en leek het iets voor ons trouwen. Na onze afspraak zijn we er een kop soep gaan eten en het was voortreffelijk. Later heb ik er gelunched en ook daar was uitstekend. Toen hebben we het gekozen om het feest te geven op deze locatie. Het diner was voortreffelijk, de hapjes tijdens het feest uitstekend; mensen hebben het er nu nog wel over. Vorig jaar zomer zijn we er weer wezen eten. Heerlijk luxe. Het bleek van eigenaar veranderd te zijn maar de kwaliteit is nog steeds uitstekend. We hebben er erg goed en lekker gegeten voor een leuke prijs. De bediening was erg vriendelijk en kleine dingen die wij erg leuk vonden: We bestelde een fles wijn maar die kregen we lang niet leeg. Kurk erop en je krijgt hem mee. Dat hebben we wel anders meegemaakt. Kleinde dingen maar erg attent.
Wij gaan er zeker nog vaak eten. Het ziet er misschien niet erg modern er uit maar het is sfeervol en het eten fantastisch.









Populaire Restaurants

   't Oale Bakkershoes Hertme (55214 Hits sinds 21-04-2005)

  Grand-Café Hoofdstuk II Rotterdam (43798 Hits sinds 02-01-2001)

  Wok in Vuur en Vlam Almelo Almelo (41524 Hits sinds 13-08-2007)

  Matsuki Sushi & Noodles Den Haag (36154 Hits sinds 02-01-2001)

  in den Boekenkast Capelle A/D Ijssel (35253 Hits sinds 02-01-2001)



Elk Restaurant in Nederland
Rest.nl || || © 1998-2012 || Help