Elk Restaurant in Nederland
Restaurant | Overijssel | Lettele | t Pannekoekhuis Lettele
 

Home || Restaurant Toevoegen || Culinaire Recensies


Trefwoord(en):

Web Rest.nl


Alle Restaurants in de provincie Utrecht Alle Restaurants in de provincie Flevoland Alle Restaurants in de provincie Friesland Alle Restaurants in de provincie Groningen Alle Restaurants in de provincie Drenthe Alle Restaurants in de provincie Overijssel Alle Restaurants in de provincie Gelderland Alle Restaurants in de provincie Limburg Alle Restaurants in de provincie Brabant Alle Restaurants in de provincie Zeeland Alle Restaurants in de rest van Zuid-Holland Alle Restaurants in de rest van Noord-Holland

Restaurateur

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Login_vergeten?

Restaurant Proefwerk

Laatste 5 updates

  Miles Food & Drinks, Delft

  Restaurant "Brasserie de Brink", Oudemirdum

  Prima Bella, Callantsoog

  't Pannekoekhuis Ugchelen. B.V., Ugchelen

  www.party-planners.nl, all in themafeesten 2012 vanaf 4 pers, Klaveet Achterveld., Achterveld


The Strip at your fingertip
t Pannekoekhuis Lettele, Lettele


Adres:
Spanjaardsdijk 106
7434RT Lettele
Overijssel
Tel.:


 

Foto album  [0]
No email
Geen website
Mail een vriend of kennis
Route / Kaart



(4 nominaties)





Recensie voor:     t Pannekoekhuis Lettele
Uw naam: *  
Uw e-mail:     
Recensie: *  
 Spelregels           leestekens over          
1) Recensie door bertus 13-11-2009
Heb er gisteren gegeten,was echt super lekker goeie bediening!!Effe op de reactie hier onder,je moet mensen wel de tijd geven om de zaak opteknappen!Vergeleken met 10 jaar geleden ziet het er daar perfeckt uit!!Het moet tenslotte eerst verdiend worden!!En wat betreft de pannnekoek!!Ik heb gehoord hoe het gegaan is,Dus via deze weg iemand zwart maken!!(beetje misselijk VINCENT)Pannekoekhuis lettele is een heel leuk en gezellig restaurant en ook nog goed betaalbaar!!

2) Recensie door Vincent 20-07-2009
Heb er gisteren gegeten, helaas niet naar tevredenheid.
Om te beginnen is het er vies binnen, het plafond is aan vervanging toe (systeemplafond met meer gescheurde en afgebroken platen dan hele platen)
Onder de geplaatste accessoires in het restaurant ligt een dikke laag stof en vuil.
Het personeel weet niet welk bier er getapt wordt.

Er vliegen veel vliegen rond.
M’n vriendin had een dode vlieg onder haar placemat
En als klap op de vuurpijl had ik meerdere stukken glas in m’n bosbessen pannenkoek, na dit aangegeven te hebben kreeg ik na een half uur te horen dat mijn pannenkoek niet betaald hoefde te worden.
Mijn reactie daarop “bedankt voor de 7 euro, echter vind ik een excuus om te beginnen beter op z’n plek, en wat dacht je van een gratis toetje voor ons allen om het feest van Oma nog een leuke wending te geven”
Verder niets meer gehoord tot Oma na het betalen van de overige pannenkoeken en de drankjes terug kwam met een flesje wijn, oma van 89 is geen alcoholdrinker, wat mij vrij logisch lijkt op die leeftijd. Toch een leuk gebaar van ze.
Liever had ik gehad dat ze m’n pannenkoek hadden meegenomen i.p.v. mij nog twee stukken glas te laten kauwen.

Al met al was t gezellig maar ik kom er in ieder geval niet meer weer.










Populaire Restaurants

   't Oale Bakkershoes Hertme (55238 Hits sinds 21-04-2005)

  Grand-Café Hoofdstuk II Rotterdam (43810 Hits sinds 02-01-2001)

  Wok in Vuur en Vlam Almelo Almelo (41541 Hits sinds 13-08-2007)

  Matsuki Sushi & Noodles Den Haag (36164 Hits sinds 02-01-2001)

  in den Boekenkast Capelle A/D Ijssel (35265 Hits sinds 02-01-2001)



Elk Restaurant in Nederland
Rest.nl || || © 1998-2012 || Help