|
|

|
|
1) Recensie door Susan 11-12-2006
|
Grillroom, restaurant en pizzeria Sphinx in het hartje van Maarheeze is een veelzijdige - en vooral ook eerlijke zaak. Met een keur aan heerlijke gerechten om mee te nemen, maar ook om met een goed glas wijn te nuttigen in het gezellige restaurant, dat voldoende zitplaatsen kent. Alle medewerkers doen er alles aan om de sfeer en de service optimaal te laten zijn, waarin ze overigens zeer zeker slagen. Ervaar de mystieke Egyptische keuken óf een heerlijk Italiaans gerecht. Dat kan aan de Smits van Oyenlaan te Maarheeze!
|
|
2) Recensie door Ad 23-10-2006
|
Ashraff en keukenbrigade schotelen je origineel Egyptische lekkernijen voor. Ongedwongen, relaxte sfeer en bovenal zeer goede kwaliteit vlees, vis en pastagerechten. Eigenlijk is Sphinx méér dan een Eetcafé. Ook de pizza's zijn stuk voor stuk prima. Maar Sphinx is vooral genieten van heerlijke Egyptische lekkernijen. Ik kom snel weer.
|
|
3) Recensie door Roger van Daal 01-05-2006
|
Sphinx is eigenlijk een internationaal restaurant. Italiaanse, Egyptische en Franse culinaire invloeden voeren de boventoon. Leuk, gezellig, lekker, ongedwongen en mooi eten.
|
|
|
|
|
|
|

|