Een gezellige brasserie in het centrum van oud Rij Welkom bij brasserie Willem V.
Willem V bestaat reeds 10 jaar, maar heeft op 1 oktober opnieuw haar deuren geopend. Chefkok Maurice Parlevliet en Gastheer Geronio Welling hebben het oude Willem V compleet vernieuwd en heten u van harte welkom in de nieuwe brasserie Willem V. Gevestigd in de Willemstraat op nummer 5 in (oud)Rijswijk.
Willem V heeft een hele eigen stijl gekregen: klassieke elementen in een modern jasje. De muren van de lange, oorspronkelijke woonkamer zijn rood en paars gekleurd en geven Willem V, samen met een zachte verlichting een warme ambiance.
Op de menukaart staan goed op elkaar afgestemde culinaire gerechten. Vis en vlees wisselen elkaar af en bij de gerechten wordt een variëteit aan klasse wijnen geschonken. Op de wijnkaart staan wijnen van Frans, Spaans en Zuid-Amerikaans fabrikaat. Elke drie maanden staan er nieuwe gerechten op de kaart. Een driegangen menu kost 32,50 euro. Een viergangen menu 37,50 euro.
"Het belangrijkste voor ons is een tevreden gast. Met smaakvolle gerechten, een uitstekende service en een goede prijs verzorgen wij voor u een geslaagde avond"