Vis, Steak & Wijnrestaurant Onze reputatie als 'Visrestaurant van de regio' danken wij aan de vakkennis van onze chef-kok en zijn passie voor vis. Op onze menukaarten vindt u daarom vooral veel visgerechten. Maar ook de vleesliefhebbers stelt hij geenszins teleur!
Een onbetwiste specialiteit op onze viskaart is toch wel onze Gamba's. U eet bij ons maarliefst 1 kilo Gamba's voor slechts € 17,90!
Elke week staat er een mooie "visaanbieding" op het menu voor slechts € 9,95. Kijk daarvoor altijd even op onze website!
Om het genieten bij 'Theodorus' helemaal compleet te maken hebben wij ook een mooie collectie wijnen, welke ook nog eens zeer betaalbaar zijn!
Naast ons gezellige à la carte restaurant hebben wij ook een aparte zaal die zich zeer goed leent voor feesten en partijen.
Openingstijden van onze keuken: maandag's gesloten dinsdag t/m vrijdag diner v.a. 17.00 uur zaterdag en zondag diner v.a. 14.00 uur
Adres:
Hoofdstraat 44
7625 PE Zenderen
Overijssel Tel.: 074 2661535