|
|

|
|
6) Recensie door Remco 04-08-2009
|
Vorige week gegeten in Restaurant W, topavond gehad. Heerlijk gegeten (op het terras, heerlijk plekje waar je zo op de stationsstraat uitkijkt) en goede wijnen.
|
|
7) Recensie door Heleen Albertema 06-02-2009
|
Op vrijdag 30 januari heb ik mijn vriend verrast met een heerlijk romantisch diner in Wientjes. Ik heb altijd het gevoel gehad dat het te chique en erg duur zou zijn. Maar het tegendeel blijkt waar. Leuke en vlotte bediening, goede sfeer en een gezellige drukte. Aperitief in het Grand Cafe en daarna in W gegeten. We komen zeker weer terug!
|
|
8) Recensie door Bert Bos 05-02-2009
|
Eergisteren in Restaurant W geweest, prachtige locatie. We werden zeer gastvrij ontvangen en ook tijdens het diner was de bediening top. Zogeheten 4-gangen Exclusief menu gegeten (vriendelijke prijs van 45,- p.p.), met de allerlekkerste créme brulée die ik ooit geproefd heb. Voor herhaling vatbaar!!
|
| « vorige recensies
|
|
|
|
|

|