Elk Restaurant in Nederland
Restaurant | Limburg | Restaurant de Gelegenheid
 

Home || Restaurant Toevoegen || Culinaire Recensies


Trefwoord(en):

Web Rest.nl


Alle Restaurants in de provincie Utrecht Alle Restaurants in de provincie Flevoland Alle Restaurants in de provincie Friesland Alle Restaurants in de provincie Groningen Alle Restaurants in de provincie Drenthe Alle Restaurants in de provincie Overijssel Alle Restaurants in de provincie Gelderland Alle Restaurants in de provincie Limburg Alle Restaurants in de provincie Brabant Alle Restaurants in de provincie Zeeland Alle Restaurants in de rest van Zuid-Holland Alle Restaurants in de rest van Noord-Holland

Restaurateur

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Login_vergeten?

Restaurant De Pastorie

Laatste 5 updates

  Restaurant "Brasserie de Brink", Oudemirdum

  Prima Bella, Callantsoog

  't Pannekoekhuis Ugchelen. B.V., Ugchelen

  www.party-planners.nl, all in themafeesten 2012 vanaf 4 pers, Klaveet Achterveld., Achterveld

  Restaurant | Bar Dijk9, Eindhoven


The Strip at your fingertip


Restaurant de Gelegenheid, Roermond
restaurant
In het kleinste restaurant van Roermond is het culinair genieten in een zeer huiselijke sfeer. Chefkok Peter Giebels verwent zijn gasten met heerlijke gerechten bijv. 3 gangen voor € 27,50. Gastvrouw Inge Laumen zorgt voor een knusse, gezellige en zeker intieme sfeer. 's Zomers is het genieten op het terras waar geen auto's mogen komen.


Adres:
Brugstraat 6
6041ER Roermond
Limburg
Tel.: 0475338823


 

Foto album  [3]
E-mail
Bezoek Website
Mail een vriend of kennis
Route / Kaart



(27 nominaties)


Foto albumFoto albumFoto album



Recensie voor:     Restaurant de Gelegenheid
Uw naam: *  
Uw e-mail:     
Recensie: *  
 Spelregels           leestekens over          
1) Recensie door rein 25-10-2009
Over het eten niets dan lof, maar de bediening was onprofessioneel. Toen de (vriendelijke en correcte) ober geen raad wist met mijn vraag over de betekenis van 'brandade' kwam de 'gastvrouw' erbij. Wat ze miste aan sociale vaardigheden compenseerde ze met een overdosis aan assertiviteit. Wat neerbuigend werd me toegevoegd dat het een algemeen gangbare term in de horeca was...
Ook mijn zus kreeg even later zo'n laatdunkend antwoord op een vraag. Zéér klantonvriendelijk. Zo iemand hoort niet thuis in een gastfunctie!

2) Recensie door Anita Giebels 18-08-2008
Hey Peter,dat ziet er verdorie lekker uit.Wist niet dat je die richting zou opgaan.Mijn petje af.Hoe gaat het er nog mee?Groetjes van je nichtje Anita

3) Recensie door guy 02-07-2008
Snap niks van de laatste recensie omdat wij die zelfde vrijdagavond ook bij de Gelegenheid gegeten hebben. Het was erg druk en de bediening uiterst vriendelijk ze doen heel goed hun best.Weet per toeval dat ze pas begonnen zijn. Gastvrouw niks op aan te merken ze had ook heel veel te regelen.Jammer dat niet alle gasten dit zien. Eten was natuurlijk weer als vanouds altijd goed.

4) Recensie door 4 personen vrijdagavond 22-06-2008
Wij hebben hier heerlijk gegeten. Onze dieetwensen (glutenvrij en vegetarisch) waren geen enkel probleem voor de kok. Eten was echt erg goed.
Bediening vonden wij niet goed. Gastvrouw ook niet. Dat was jammer!

5) Recensie door Meyken en Bart 13-01-2008
Prima eten, goed bediening, prettige sfeer en een goede prijs/kwaliteitsverhouding. Ze hebben er twee fans bij!

  volgende recensies »







Populaire Restaurants

   't Oale Bakkershoes Hertme (55160 Hits sinds 21-04-2005)

  Grand-Café Hoofdstuk II Rotterdam (43776 Hits sinds 02-01-2001)

  Wok in Vuur en Vlam Almelo Almelo (41498 Hits sinds 13-08-2007)

  Matsuki Sushi & Noodles Den Haag (36136 Hits sinds 02-01-2001)

  in den Boekenkast Capelle A/D Ijssel (35235 Hits sinds 02-01-2001)



Elk Restaurant in Nederland
Rest.nl || || © 1998-2012 || Help